Купити модульну картину

Опубликовано: 08.11.2018

видео купити модульну картину

Модульные картины с aliexpress

В оригінальному оформленні інтер’ єру модульні картини є відносною новинкою. Вони слугуватимуть несподіваним подарунком або відмінним аксесуаром для створення затишної атмосфери в будинку.

На модульних картинах можуть нестандартним чином зображуватися квіти і океан, чарівні світанки і заходи, лісові пейзажі, фортеці та замки, а також багато інших малюнків, які ви хотіли б бачити в своєму будинку, смотрите купити модульну картину.

Модульні картини: основні особливості

Модульні картини мають також другу назву – мультипанель. Вони поступово стають одним із основних елементів сучасного декору. Широкий вибір можливих варіантів розмірів і кольорів, а також розміщення модулів відкриває великі можливості для вираження індивідуальності власника приміщення, яке декорується модульними картинами.

Цікавим варіантом є сегментовані модульні картини, що складаються з двох, трьох, чотирьох, п’ яти або більше елементів. Оскільки модні тенденції декорування інтер’ єрів постійно вдосконалюються та змінюються, то модульні картини стануть ідеальним варіантом для тих, хто хоче завжди залишатися в тренді. Особливо великою популярністю такі картини користуються в країнах Європи.

Сегментована картина являє собою готову композицію, що включає в себе кілька частин, які створюють один цілісний малюнок. Модульні картини стануть цікавою прикрасою не тільки в інтер’ єрі житлового приміщення, вони також допоможуть оживити дизайн ресторану, кафе, готелю, офісу, дитячого закладу та ін.


Дешеві німецькі натяжні глянцеві стелі купити модульну картину Житомир ціни недорого


вишита модульна картина