Керамічна плитка

Опубликовано: 20.12.2018

видео керамічна плитка

Лео Кераміка Чернівці - керамічна плитка і сантехніка, гуртова та роздрібна торгівля

В результаті високотемпературного випалу плитка набуває частково склоподібну структуру. Завдяки цьому вона не деформується, не згинається під дією механічних навантажень. Чим товщі керамічна плитка, тим вище її стійкість до деформації.

Розглянувши піктограми на упаковці, про плитці можна дізнатися багато чого. Якщо є зображення ступні на чорному фоні, то плитка підлогова, якщо кисті — плитка для стін. Ступня на заштрихованому тлі позначає високу зносостійкість. Сніжинка — плитка морозостійка. Полум’ я з цифрою 1 або 2 вказує на кількість випалень плитки. Якщо один і той же значок повторюється два рази, це говорить про високий рівень даного показника. Код AIII або BIll означає, що плитка використовується тільки для внутрішніх робіт.

Опір на вигин залежить від водопоглинання і товщини плитки.

Твердість керамічної плитки за шкалою Мооса може варіюватися від 3 до 9 (твердість 10 має алмаз, 9 — корунд).

Зносостійкість вимірюється в умовних одиницях від I до V за шкалою PEI; згідно з нею плитка ділить-ся на 5 груп. Перевіряється на знос в основному підлогова плитка.

Плитка перевіряється на стійкість до агресивних рідин, кислот і лугів. Якщо маркується «АА» — це означає, що немає ніяких видимих ефектів впливу, «А» — невеликі зміни помітні, «Я» — видимі зміни, «З» — часткова втрата первинної поверхні, «D» — повна втрата первинної поверхні.

Існує перевірка на стійкість до утворення плям від фарбувальних речовин (йод, зеленка), випробування на выцветаемость фарб і вымываемость бруду.

Застосовується кілька способів класифікації плитки.

За типом вихідної глиняної суміші. Основою суміші можуть бути каолінові (білі) і монтморіллонітові (червоні) глини. Від складу вихідної суміші будуть зави-мережа міцність кераміки і такі технічні параметри плитки, як пористість, витриманість геометричних розмірів, кольорів барвників.


Керамічна плитка Concrete Style ТМ Cersanit


А Ви бачили як виготовляють керамічну плитку? Весь процес виробництва керамограніту!